Hakkımızda


Biz Kimiz ?

Chat siteleri'ni şekillendiren sohbet odaları öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir düzenin standartlarını oluşturmak için çalışan sohbetok.com, 2010 yılında kurulmuştur. Kullanıcıların yanı sıra yönetiçileri, ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, alan'ın da en iyisi güveni ve samimiyeti bünyesinde barındıran sohbetok, kendi alan'ın da büyük bir sohbet sitesi olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Sohbet, chat, muhabbet, ve mobil sohbet olmak üzere dört ana kelimede faaliyet gösteren sohbetok ayrıca, mevcut hizmet alanındaki çalışmaları süren yeni porejelerle de büyümesini sürdürecektir.

Sohbetok web sitesi 80'in üzerindeki sohbet kanalı ve 2 web uzmanıyla kullanıcılarına üstün güvenlik, yüksek seviye de kaliteli bir insan kaynağı ile sohbet hizmeti, vermektedir. Sohbetok.com’un ulaştığı başarının arkasında, güven odaklı ve muhabbet konu alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, sohbetok saygın sitelerle yaptığı iş birlikleriyle, Türkiye’yi bütün dünyada temsil etmektedir.

Sohbetok.com'un kendi alanında çoğu sohbet siteleriyle işbirlikleri ve ortaklıkları bulunmaktadır. Sohbetok, çalışmalarını yürütürken insanların hayatlarında bir iz bırakmayı ve günlük yaşamı daha iyi bir hale getirmeyi amaçlamaktadır.

Sitenin sosyal sorumluluğu toplumun sürekli ileriye giden ve gelişen bir ortam yaratmasına katkıda bulunmak hedefiyle yönetilmektedir. Sohbetok.com, alanında öncü ve örnek olma amacıyla hareket ederken, çalışmalarına arkadaşlık kurma insanların birbirleriyle tanışmalarına katkı sağlamaktadır.

Türkiye’de sohbet siteleri arasında yer alan sohbetok.com, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendirmektedir. Sohbetok.com standartları belirleyen, keşfederek ilerleyen sohbet sitesi olma vizyonuyla, faydalı olacağına inandığı arkadaşlıkları ve destekçileriyle yoluna devam etmektedir.